Altın Kaplama Düğün Takı Modelleri

Altın Kaplama Düğün Takı Modelleri

Altın kaplama düğün takı modelleri ekonomik olarak düğün harcamalarına büyük düzeyde katkı sağlamaktadır. Çünkü düğünde gelinlik, damatlık başta olmak üzere ailelerin kıyafet giderleri, düğün yeri kirası, kuaför masrafları, gelin ve damadın ev eşyaları derken ayrılan bütçe hızla erimektedir. Bunlara bir de düğün takıları eklenince genellikle bütçe yetersiz kalıyor ve çiftler yeni yuvalarına borçla giriyorlar. Hal böle olunca altın yerine çiftlere altın kaplamalı düğün takıları daha cazip geliyor.

Düğün İçin Altın Kaplamalı Takılar

Altın kaplamalı düğün takıları sadece fiyat uygunluğu sebebiyle değil, aynı zamanda değer kaybetmeyen takılar oldukları için de tercih edilmektedir. Zira düğünde takılan altın setler veya tek parça aksesuarlarda işçilik fazla olduğu için alınan fiyatın çok çok altına bir fiyata bozdurulmaktadır. Bu da gelin ve damadın ekonomik yönden zarar etmesine sebep olan bir etkendir. Altın kaplama düğün takı modelleri ise gümüşten imal edildiği için zaten alış fiyatları uygundur. Geri dönüşümde yüksek oranda bir zarar söz konusu olmaz.

Altın Kaplama Düğün Takı Modelleri

Nişanda aileler tarafından belirlenen düğün takıları, hem maddi hem de yöresel durumlara göre değişmektedir. Ama genellikle tercih edilen altın kaplama düğün takıları geline set, bileklik, kolye ve küpe, damada ise yüzük, bileklik, kolye ve saattir. Set gelinin istediğine bağlı olarak taşlı, taşsız ya da yoğun işlemeli olabiliyor. Erkek yüzüklerinde ise genellikle taşlı modeller tercih ediliyor. Geline set halinde takı alınmaz ise çoğunlukla zarif bir bileklik ve küçük küpeler alınıyor. Bu modeller gümüş üzeri altın kaplama olduğu için bütçeyi fazla sarmıyor.

Damada alınabilecek birçok gümüş altın kaplamalı bileklik mevcut. Bu nedenle model seçimi tamamen erkeğin tercihlerine bağlı olarak değişiyor. Altın kaplama düğün takı modelleri içerisinde saatlerde yer alıyor. Damat için ideal bir düğün takısı olan saatlerde oldukça uygun fiyatlara satılmaktadır. Set veya bayan küpe, kolye, bileklik, yüzük, alyans gibi ihtiyaçlarınız için web sitemize göz atabilirsiniz. Yine erkekler için özel üretim yüzük, bileklik ve kolye modelleri için de sitemiz üzerinden seçim yapabilirsiniz.

Etiketler: altın kaplama düğün takı modelleri, altın kaplamalı düğün takıları, düğün takıları
Nisan 14, 2019
Listeye dön